Merlin Skrevet 15. februar 2004 Skrevet 15. februar 2004 Hver gang jeg trykker på Internett Explorer kommer jeg inn på denne siden selv om jeg har hardware.no som hjemmeside. Noen som vet hva dette problemet skyldes det er svært irriterende. Noen ganger når jeg skal trykke på en link kommer jeg inn på noe som heter search.biz. Hva er dette for noe, og hvordan kan jeg fjerne det?, ADAWARE?
knut-eirik Skrevet 15. februar 2004 Skrevet 15. februar 2004 kjør spybot s&d. Grunnen til dette problet er at du har fått instalert såkalt spyvare eller lignende.
Merlin Skrevet 15. februar 2004 Forfatter Skrevet 15. februar 2004 Okey takker sor svar Skal se om dette spybot programmet hjelper.
KjellV Skrevet 15. februar 2004 Skrevet 15. februar 2004 Siden jeg har et problem som ligner veldig skriver jeg det inn i tråden din MerliN. Jeg fikk i oppgave av naboen å fikse dataen hans. Problemet er at når han går inn på internett er startsiden hans satt til brutal-video.net eller noe. Ikke noe problem å bytte startside men den blir satt tilbake ved hver restart. Han har også fått lagt til et par favoritter han ikke vil ha (som også blir lagt til på nytt ved hver restart). Jeg har prøvd å kjøre adaware men det hjalp ikke. Er det virus? Han har ikke virus-program men jeg skal installere Norton Antivirus 2004 til han senere i dag. Anyone?
Dʋgɢtung Skrevet 15. februar 2004 Skrevet 15. februar 2004 Det skal finnes en eller annen fix til dette. Søk litt rundt på lignende tråder her, så finner du linken
billythekid Skrevet 15. februar 2004 Skrevet 15. februar 2004 Siden jeg har et problem som ligner veldig skriver jeg det inn i tråden din MerliN. Jeg fikk i oppgave av naboen å fikse dataen hans. Problemet er at når han går inn på internett er startsiden hans satt til brutal-video.net eller noe. Ikke noe problem å bytte startside men den blir satt tilbake ved hver restart. Han har også fått lagt til et par favoritter han ikke vil ha (som også blir lagt til på nytt ved hver restart). Jeg har prøvd å kjøre adaware men det hjalp ikke. Er det virus? Han har ikke virus-program men jeg skal installere Norton Antivirus 2004 til han senere i dag. Anyone? samme problem med dama sin pc, jeg ga opp og fyrte inn winxp(rofel ho hadde win98 fra før av)
rlz Skrevet 15. februar 2004 Skrevet 15. februar 2004 Eller du kan bruke opera og slippe unna lt det derre pakket og dritten til IE
KjellV Skrevet 15. februar 2004 Skrevet 15. februar 2004 Eller du kan bruke opera og slippe unna lt det derre pakket og dritten til IE Bruker selv Opera, men det er naboen det er snakk om her og han har ikke så gode ferdigheter når det gjelder data. Tror ikke jeg skal pakke på han Opera.
Merlin Skrevet 15. februar 2004 Forfatter Skrevet 15. februar 2004 Jeg klarte å fikse det så det er ikke noe stress lenger
nxm Skrevet 16. februar 2004 Skrevet 16. februar 2004 Har selv hatt det problemet. Bittorrent er noe skjit... Men uanseeeettt... Jeg installerte Spybot S & D, Ad-aware, Norton Antivirus og The Cleaner fra MooSoft. Disse hjalp meg bli kvitt problemet. Er kanskje en ide å sjekke om det er et program som kjører som ikke burde kjøre inne i "Task manager". Slette innholdet i disse temp-mappene til Windows er kanskje også lurt. Der jeg fant igjen den som gjorde at jeg kom inn på en sånn teit startside. Lykke til.
lavizh Skrevet 16. februar 2004 Skrevet 16. februar 2004 Hver gang jeg trykker på Internett Explorer kommer jeg inn på denne siden selv om jeg har hardware.no som hjemmeside.Noen som vet hva dette problemet skyldes det er svært irriterende. Noen ganger når jeg skal trykke på en link kommer jeg inn på noe som heter search.biz. Hva er dette for noe, og hvordan kan jeg fjerne det?, ADAWARE? Sånn går det når du surfer for mye på pr0n sider =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå