Gå til innhold

Intelli 3.0 drivere?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Formaterte i går, og nå er sensen i CS heeelt fucka :(

På "mus" på kontrollpanel så har jeg ikke valga mellom akselerasjon osv, bare fart og muspresisjon! Bruker standard windowsdriverene (har lest et sted at det var best).

 

Noen som vet hva som må til for å få velge akselerasjon?

Er windows driverene best til intelli?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hm... 4% som likte den driveren. Og ikke en eneste positiv tilbakemelding (unntatt 1, men han har bare trykt på feil "finger", for hvis du leser innlegget hans, så står det at driveren suger).

Skrevet

JEG liker Intellipoint 5 eller hva de nå heter fra Microsoft. (Dekker forresten alle Microsoftmusene, inkl 3.0).

 

Eneste jeg savner er å kunne assigne knappene til BOKSTAVER på tastaturet.

Skrevet

Hvorfor de tok bort alle de glimrende egenskapene fra Intellipoint 5.0 kommer jeg aldri til å fatte. Program-spesifikke instillinger... borte. Emulere tastetrykk med museknappene... borte! Emulere tastetrykk for spesifikke programmer (til og med) med museknappene... borte!!! Tror jeg holder meg til 4.12 en stund til.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...