baRs Skrevet 13. februar 2004 Skrevet 13. februar 2004 Jeg har fått ny harddisk og installert XP på denne. Jeg prøver å installere Battlefield 1942 men får en merkelig feil jeg aldri har fått før (fikk denne feilen med den gamle harddisken også, så mistenker CD'en). Mitt i installasjonen (filkopieringen, 45%) bremser CD'en ned (hører det) helt til den ikke går rundt lenger. Installasjoenen stopper hetl. Så får jeg denne meldingen: Specified component cannot be found in the media. An attempt was made to access a component that does not exist in the named media. Jeg jeg trykker OK og installasjonen avbrytes. Dette skjer gang på gang og nå er jeg lei.. Jeg tror det er CD'en som er skadet (selv om jeg nesten ikke ser riper på CD'en).. Hva tror dere? hjelp.
eiriksen Skrevet 13. februar 2004 Skrevet 13. februar 2004 Prøv å lag en image fil av cden på harddisken og kjør den derifra.
baRs Skrevet 13. februar 2004 Forfatter Skrevet 13. februar 2004 Fikk det til nå! CD'en trengte bare en skikkelig polering
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå