Stig_W Skrevet 12. februar 2004 Skrevet 12. februar 2004 http://xbox.ign.com/articles/491/491780p3.html
paranoide Skrevet 13. februar 2004 Skrevet 13. februar 2004 Dette virker lovende. Hvis Carmack har sagt at grafikken vil bli på høyde med pc versjonen, så mener han det!
Niskivara Skrevet 13. februar 2004 Skrevet 13. februar 2004 Jedi Outcast søg ganske kraftig på både GC og X-box. Carmack MÅ få Vicarious Visions til å skjerpe seg kraftig hvis dette skal gå bra.
Stig_W Skrevet 13. februar 2004 Forfatter Skrevet 13. februar 2004 Det er vel strengt tatt ikke grafikken som betyr noe, det er mer hvordan det er å spille spillet.
Niskivara Skrevet 13. februar 2004 Skrevet 13. februar 2004 Det er vel strengt tatt ikke grafikken som betyr noe, det er mer hvordan det er å spille spillet. I Jedi Outcast på konsoll så gjorde hakking grafikken, lang loade tid, og ikke myke nok kontroller at det var vanskelig å nyte spillet. I tillegg var cut-scenene komprimert på en helt usannsynlig teit måte. Jeg er en stor fan av Raven, men Jedi Outcast greide jeg ikke å spille igjennom på konsoll, bare på grunn av de tekniske feilene.
Laman Skrevet 13. februar 2004 Skrevet 13. februar 2004 (endret) Det er vel strengt tatt ikke grafikken som betyr noe, det er mer hvordan det er å spille spillet. ikke hvis du er en grafikk-******, slik som meg! edit: er det ikke lov til å skrive ******? Endret 13. februar 2004 av Laman
Niskivara Skrevet 13. februar 2004 Skrevet 13. februar 2004 Det er vel strengt tatt ikke grafikken som betyr noe, det er mer hvordan det er å spille spillet. ikke hvis du er en grafikk-******, slik som meg! edit: er det ikke lov til å skrive ******? Jeg er også en grafikk-******, men jeg lurer på om det går ann å skrive det som grafikkhore.
Laman Skrevet 13. februar 2004 Skrevet 13. februar 2004 Det er vel strengt tatt ikke grafikken som betyr noe, det er mer hvordan det er å spille spillet. ikke hvis du er en grafikk-******, slik som meg! edit: er det ikke lov til å skrive ******? Jeg er også en grafikk-******, men jeg lurer på om det går ann å skrive det som grafikkhore. nice! grafikkhore!
aldrimerforum Skrevet 13. februar 2004 Skrevet 13. februar 2004 Det er vel strengt tatt ikke grafikken som betyr noe, det er mer hvordan det er å spille spillet. Vel å spille fps spill på xbox er jo helt lamt, så da taper xbox så det synger på det punktet også.. og det blir igjen null og nix.. btw: En av de store tingene med doom 3 er jo grafikken da :\ get it: xbox duger best til xbmp, xbmc, og avalaunch!
paranoide Skrevet 13. februar 2004 Skrevet 13. februar 2004 Det er vel strengt tatt ikke grafikken som betyr noe, det er mer hvordan det er å spille spillet. Vel å spille fps spill på xbox er jo helt lamt, så da taper xbox så det synger på det punktet også.. og det blir igjen null og nix.. btw: En av de store tingene med doom 3 er jo grafikken da :\ get it: xbox duger best til xbmp, xbmc, og avalaunch! Du er klar over at det du sier tilsvarer at jeg f.eks ville sagt at "fps spill suger på pc"? Dette er en smaksak. Slutt å komme med teite fjortisuttalelser som det, veldig mange syntes faktisk xbox pad`en funker glimrende til FPS spill. Og ja, jeg vet det er din mening, men du presenterer synspunktet ditt som om det skulle vært ren fakta, noe det opplagt ikke er.
Thorvald Skrevet 13. februar 2004 Skrevet 13. februar 2004 Du er klar over at det du sier tilsvarer at jeg f.eks ville sagt at "fps spill suger på pc"? Dette er en smaksak Vel, en pc med xp-3200 og ati 9600++ kort er vel ikke noe smaksak samenlignet med x-box (p3-733mhz, Gforce3). Det er vel rene fakta... Men for all del, har lyst på en x-box eg. Kan gjøre en del morsomme ting med den.
paranoide Skrevet 13. februar 2004 Skrevet 13. februar 2004 Vel, jeg tror det han mente var selve kontrollen og feelingen med det å spille et FPS på konsoll. Likevel er argumentet ditt ganske svakt i og med John Carmac selv har lovet både hastighet og grafisk kvalitet på høyde med pc versjonen. Bare les IGN saken, alt står der
Pastor Lorentzen Skrevet 13. februar 2004 Skrevet 13. februar 2004 Vel å spille fps spill på xbox er jo helt lamt, så da taper xbox så det synger på det punktet også.. og det blir igjen null og nix.. Rart at flere som har spilt mye Counter-strike på PC, og som ikke er hjernevasket og forutinntatt når det gjelder å styre et FPS-spill med pad, faktisk synes spillet er morsommere å spille på Xbox.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå