gamerman Skrevet 28. januar 2004 Skrevet 28. januar 2004 Jeg vet ikke om jeg har postet dette før men shoot. Jeg bruker DC++0.306 og jeg kan bare være i passive mode fordi jeg har router elle rnoe filter fra NGT jeg har Netopia 3351 v8.2r2 modemet , hvordan fikser jeg slik at jeg slår av firewalen eller opner noen porter eller noe , jeg har ikke priv ip jeg har dynamistisk eller noe begynner med 10.xxxxx.
Tor Rasmussen Skrevet 28. januar 2004 Skrevet 28. januar 2004 Lurer på om du må åpne noen porter i Netopia. Er ikke helt sikker, men trenger du det får du garrantert hjelp av support. Noen som vet hvilke porter som må åpnes ?
enden Skrevet 28. januar 2004 Skrevet 28. januar 2004 ta en titt på guidene til http://www.relativt.net Du kan og spørre på forumet
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå