Gå til innhold

Philips 32PW8506 - Bra TV?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei. Har planer om å kjøpe meg en ny TV til under 10000,-. Har kommet over denne. Er den noe å satse på? Og hvor smart er det egentlig å handle TV fra Elkjøp?

 

En ting til: er "Super Flat Black Line S Bilderør" helt flatt? Eller er det "vanlig" bilderør med flatt glass?

Endret av Villmink
Videoannonse
Annonse
Skrevet

når dem sier "super flat" så sier det meg at det ikke er flatt. men enten en flat glassplate forran billedrøret, eller sånn semi simulert flatt...til så lite tror jeg ikke du kan vente annet :)

Skrevet

32 tommer Widescreen til under 7000 er ihvertfall jeg skeptisk til. Har faktisk enda ikke sett en 32" ws med bra tv-bilde til under 15000. Brukbart til dvd.

 

Pantera

Skrevet (endret)

Vi kjøpte en Thomson 32" windescreen 100hz TV hos Elkjøp igår.. Denne ser grei ut ,men har bare sett på noen sportsendinger. Denne kostet 8.995 var det vell og den ser grei ut. Brukbar lyd også.. Har dog ikke testet den på DVD enda ,men kommer til og gjøre det rimelig snart..

 

EDIT: Og denne er 100% flat.

Endret av CFD
Skrevet

da lefdal hadde sånn åpnings fest, så solgte dem 10 tver som kostet 22000 kr til 10000 kr, var heldig å fikk en!! det var denne tven som jeg kjøpte for litt over et år siden(koster 15000 kr nå)!

 

Til topicen. Den tven du skal velge er bra!!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...