PetterJsul Skrevet 2. april 2017 Skrevet 2. april 2017 Hei. Jeg mangler en skrue til viften på skjermkortet. Vet noen hva en slik skrue heter og hvor jeg kan kjøpe en? http://imgur.com/a/6a4Mz. Skruen jeg mangler er den som holder selve viften på plass.
Kyrre S. Skrevet 2. april 2017 Skrevet 2. april 2017 (endret) Det var ikke så lett å se dim på det bildet. Hva slags kjøler er det (modell på GPU)? Og kan du ikke skru ut en av de andre så man får sett gjengemønster. Trenger å vite dim (tykkelse, lengde) også. Endret 2. april 2017 av Kyrre S.
xClaymanx Skrevet 3. april 2017 Skrevet 3. april 2017 Har du allerede 2 av 3 skruer stående i er dette nok det. Om det er vibrasjon pga den manglende skruen så kan du jo trykke en plastbit eller tapebit inn imellom for å stoppe den fra å vibrere.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå