Gå til innhold

Playstation


poppo

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

 

Hvilket program er best til å brenne PS2 spill? Og vil jeg få med alt fra dvd'n.

 

Vil f.ex dvdxcopy gjøre dette. Eller DVDShrink?

 

mvh

 

poppo

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Går det ann å brenne ps2 plater da? Er ikke de laget i et system en pc ikke kan lese? I det minste mine spill som jeg har er produsert med noe magnetgreier (magnetstriper) så en pc ikke klarer å lese en skitt....men.....vet du om din ps2 leser av DVD-R? :thumbdown:

Endret av Slabbedasken
Skrevet
Du skal da ikke brenne PS2 spill!!

Arf..

 

Det burde da være unødvendig for folk som har betalt for å kunne spille softwaren, å møte problemer når de vil ta backup av den.

 

* det er selvfølgelig dette vi snakker om på dette forumet....

Skrevet (endret)

fullt lovlig å brenne kopier av spill, men jeg mener at ps2'en må være chippa da.

 

Jeg trodde Nero holdt jeg da?

 

snakker da om backup

Endret av oivind_dahle
Skrevet

Lapette:

 

 

Når jeg ser på dine innlegg fra før, så ser det ut som at du trenger hjelp flere ganger selv, og det er vel derfor du er på dette forumet og søker hjelp.

Hvis du ikke kan komme med noe vettug svar så la heller være. Håper du får samme svar selv som du gir andre :angry: Arf..

 

Det er jo kun snakk om en backup og det var kun et enkelt spørsmål fra en nybegynner med dvd_brenning.

 

 

poppo

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...