allak Skrevet 14. mai 2015 Skrevet 14. mai 2015 Hei, Er det noen som vet om jeg kan angi en "sti" i LR som velges når jeg trykker på "import" i "libary". Slik det er nå må jeg klikke en hel del ganger i mappestrukturen før jeg kommer dit hvor bildene som skal importeres stort sett ligger. ??
tomsi42 Skrevet 14. mai 2015 Skrevet 14. mai 2015 Det nærmeste du kommer er vel å klikke på "Select a source" - da kommer det opp en liste over tidligere mapper. Jeg pleier å bruke den til å velge det nærmeste for så å klikke meg nedover.
osmoen Skrevet 14. mai 2015 Skrevet 14. mai 2015 Den enkleste måten å importere på slik jeg ser det, er å høyreklikke i mappestrukturen i biblioteksmodus og velge "Syncronize folder..." Dette forutsetter at bildene ligger under ei mappe du allerede har i biblioteket, vel å merke.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå