Gå til innhold

Beste browser når man bruker både android, OSX og Windows


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

 

Jeg er i utgangspunktet en Chrome-fyr, og bruker det på min stasjonære windows PC og android-telefon. Det jeg liker best er at bokmerkene synkroniseres, passord og ikke minst åpne tabs synkroniseres mellom enheter når jeg bruker Chrome. 

 

Problemet er at jeg har lyst på en Mac. Og der har jeg sett at Chrome er en dårlig nettleser, den er treigere enn safari, har dårlige integrasjon med touchpaden og bruker visst langt mer batteri enn Safari gjør. 

 

Men safari synkroniserer ikke mellom andre enheter enn iOS. 

 

Jeg har lett etter browsere som har slik multiplattformstøtte. Men kombinasjonen bokmerke- passord og tab-sync har jeg ikke klart å finne. Er det noen som vet om noe? Er åpen for å bruke plugins og lignende, eller egentlig hvilken som helst annen måte å få synkronisert disse mellom disse 3 OS-ene, uten å måtte bruke Chrome.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du har jo Xmarks som kan gjøre dette på tvers av alle plattformer. Det er ikke en browser men en addon.

Ok. Og det funker bra? Synkroniserer den automatisk eller må man sette i gang prosessen manuelt?

Skrevet

Jeg har brukt den i mange år til bokmerker og det fungerer helt prima, synk av tabber bruker jeg dog ikke men har testet det en gang og det funket ihvertfall da.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...