Gå til innhold

Nye øre-propper e.l. ...?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har sett litt på Koss sine ørepropper, spesiellt Koss Porta Pro... Men, de koster jo en god del. Noen andre anbefalinger? Trenger ikke være øre-propper, funker fint med andre også. Skal brukes til en iRiver MP3 CD spiller... Noen anbefalinger til rundt 2-400 kroner? :cool:

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Bruker selv ett par Koss Sporta Pro som jeg er godt fornøyd med.

De er nesten identiske med Porta Pro. Bra lyd og bass. Livstidsgarantien er også svært bra!

Skrevet

Så det er Koss som anbefales? Jeg leser ofte tester av diverese MP3-spillere, og alle som en nevner at det kan "lønne seg å kjøpe noen bedre øreplugger"... :shrug:

Skrevet

KOSS er verdt sin vekt i gull spør du meg.

Jeg har Porta Pro mener det er et kupp og verdt hver krone.

De som fulgte med mp3'spilleren er kastet for å aldri brukes igjen.

Lurte faktisk på om jeg skulle heve kjøpet på Mp3'spilleren, men så fikk jeg testet koss sine headsett. Mer fyldig og fin lyd har jeg ikke hørt på lenge.

Så bra var de at jeg fant 4 sanger som var ræva kvalitet. På pc'en hørte jeg nesten ikke at det var så gale før jeg brukte headsettet. :woot:

 

Tar liten plass også siden det går ann å brette den sammen og putte den i en pose som fulgte med. I posen var det til og med plass til MP3'spilleren min også.

BLAAAAM!! 2 fluer i en smekk. :woot:

Skrevet
Sikler litt på de sammeleggbare med bøyle bak hodet. Noen som har noe imot de?

Hvor får man tak i Koss uten å måtte bestille fra USA?

De selger koss på smart club ihvertfall.

 

Men, Sennheiser er jo bra også? De har jo noen rimelige modeller... Men, koss er bedre enn sennheiser ? :roll:

Skrevet

Koss får du kjøpt flere steder i bergen i hverfall.

Kjøpte mine på HI FI Klubben for 600kr.

Tipper du kan finne de andre steder til 500 kr.

Skal si i fra om jeg finner noen her i bergen da. ;)

De er verdt hver kr.

Gjest Slettet-80wCWpIM
Skrevet

sennheiser hd400

:)

Skrevet

Mener at jeg så Porta Pro til en temmelig

rimelig pris på www.apple.no, men vet ikke om den prisen bare gjelder dersom man kjøper en iPod i tillegg :/

 

edit: porta pro hadde ikke noen spesielt bra pris, 650, men Sporta's lå på 390. Det må sies å være en god handel.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...