Fotoskrulla Skrevet 8. februar 2015 Skrevet 8. februar 2015 Ikke mye å sette fingeren på her, synes det er virkelig vakkert! En kunne kanskje tatt et lite kutt i toppen og fjernet de lyse partiene av skyene som går ut i kanten? Nydelige skyer forresten!
PaulieMan75 Skrevet 8. februar 2015 Forfatter Skrevet 8. februar 2015 Takker Helene - har forsøkt å beskjære bildet i ulike retninger, men finner at jeg mister noe som jeg vil ha med uansett hvilken retning jeg forsøker meg på.....kanskje kvadratisk? Prøver videre jeg og legger eventuelt ut versjon 2 hvis jeg får fram noe jeg er fornøyd med.
HD-cam Skrevet 9. februar 2015 Skrevet 9. februar 2015 Kjempefint bilde. Ville kanskje foreslå 16:9 utsnitt, eller noe i den duren, og beskjere bort det som er over det første laget med skyer slik at "horisonten" havner i øverste tredjedel av bildet.
Anbefalte innlegg