Gå til innhold

Windows 8 nettbrett med mulighet for tastatur til maks 7000kr


Kent.A

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, sitter å titter etter nytt nettbrett, har som krav til nytt nettbrett at det skal være med tastatur, win 8, og under 7000 kroner. Jeg skal "erstatte" laptopen min, og jeg ønsker å bruke den i sammenheng skole/jobb, samt underholdning og filmtitting. Kanskje spille litt, men ikke avgjørende.

Har sålangt kikket på asus trabsformer book t200 og t300, men virker til at de ikke markedsføres av veldig mange her i norge, samt at det jeg har sett på av surface brettene fra microsoft er at de er generelt veldig dyre iforhold til hardware og at man må kjøpe tastatur i tillegg, samt få utvidelsesmuligheter ved å legge til mer lagringsplass.. noen med erfaringer med denne typen nettbrett?;)

 

Mvh Kent.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Min erfaring tilsier at en god ultrabook best kan dekke dine krav. Nettbrett kan ikke så lett erstatte en bærbar, og hvis du uansett vil ha tastatur så ville jeg ikke vært i tvil. Mulig du må litt opp i pris da, men det er verdt det.

Skrevet

Glemte i grunn å få med mwg at jeg ønsker å ha muligheten til å bruke det som nettbrett, defor jeg ikke går for ultrabook;)

Skrevet

Var å så på den på elkjøp, for å "kjenne og ta på" men var ikke veldig imponert over at den var seig når man brukte skjermen. Synes den virket treg og at skjermen var lite responsiv... ikke noe jeg er glad i desverre :o

Skrevet

Jeg kan anbefale surface pro. Brukt i over ett år og er alltid raskt og fint. har selv pro 2, og pro 3 er jo enda bedre og tynnere/lettere. funker fint som nettbrett. :)

  • 4 uker senere...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...