Gåvekk123 Skrevet 5. november 2014 Skrevet 5. november 2014 Har nettopp koblet opp min nye data og lagt inn alle drivere. Så tenkte jeg at jeg skulle installere et spill via en ekstern harddisk, men når jeg plugger den i maskinen kommer det ikke noe opp.. ikke i min datamaskin, device manager, disk management osv.. En vanlig minnepenn virker helt fint. Jeg har prøvd den i min bærebare pc og på den virker det 100% Hva kan være feil?
geir__hk Skrevet 5. november 2014 Skrevet 5. november 2014 Det er vel bare stasjonsbokstaven som ikke kommer opp. Åpne diskbehandling, så kan det nok tenkes at du finner disken din der.
Kyrre S. Skrevet 6. november 2014 Skrevet 6. november 2014 Skru drevet ut av kabinettet og se om du får den opp da (i en stasjonær PC).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå