MrLee Skrevet 28. oktober 2003 Skrevet 28. oktober 2003 jeg har i den siste tiden hørt merkelige tikke lyder fra PC'en, nesten som en gammeldags bombe ... så koblet jeg fra noen vifter for å se om jeg hørte forskjell...tikke lyden stoppet, men nå lurer jeg på om det kan ha vært PSU som lagte lyden? (fordi den var overbelastet?) har ikke hatt problemer med ustabilitet, så det var vel heller en av viftene? jeg har forresten 2 19db papst vifter, 2 enermax justerbare, enn standard chieftec PSU, husker ikke w på den...fulgte med kabinettet...og eller specs som i sig var det en av viftene kanskje? kan PSU'er lage tikke lyder noengang i det heletatt (forutsett at det ikke er noen kabler som ligger å knepper borti vifta da)?
Ar`Kritz Skrevet 28. oktober 2003 Skrevet 28. oktober 2003 Du kan ikke bare dra ut alle viftene, og så plugge dem inn en og en for å se hvilken av dem som kanskje er gåen?
MrLee Skrevet 28. oktober 2003 Forfatter Skrevet 28. oktober 2003 de er mindre enn 5 mnd gamle!!! men nå har jeg bare en av 4 kabbis vifter gående,...trenger strengt tatt ikke mere nå på vinterstid men jeg var mest intressert i info om PSU'er
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå