petsin2911 Skrevet 29. mars 2014 Skrevet 29. mars 2014 Hei folkens. Fant en jakke på nelly.com som falt veldig i smak, men prisen får meg til å ville ombestemme meg. Vet dere om en nettbutikk/kleskjede som har en liknende modell til den her, og da til en billigere penge? Her er lenken:http://nlyman.com/no/kl%C3%A6r-til-menn/kl%C3%A6r/jakker/johnnylove-1110/oldman-coat-219484-286/ Takk på forhånd!
Dragonlove Skrevet 29. mars 2014 Skrevet 29. mars 2014 Bare navnet hadde fått meg til å styre unna den der " JohnnyLove Oldman Coat"
RunRookieRun Skrevet 30. mars 2014 Skrevet 30. mars 2014 Om du skal ha noe i den generelle stilen har H&M en allright en. Usikker på om de har den i blå, men har en i mørk grå selv.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå