Gå til innhold

Ansiktshår


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vil forsøke å anlegge noe ansiktshår. Tar nå "Multivitamin" som inneholder biotin. Vil altså dette kombinert med "Ølgjær" fungere godt?

Er ganske rådvill på emnet og lurer på om det er noen andre tiltak som kan bistå?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det hjelper nok å bli eldre og sånn først. Di må gjennom noe som heter puberteten. Du kan google det. Snart får du større tiss og hår både her og der.

 

  • Liker 1
Skrevet

Tror ikke det er problemet :) Far har også vanskeligheter med å anlegge ansiktshår. Ser ut som en på cellegift hvis han forsøker.

 

Er nok genetikk.

Skrevet

Alder er nok også en faktor her, virker som om skjegget "kryper" oppover kinnene etter hvert, har selv skjeggvekst som har begynt å nå akseptabel tetthet oppover kinnene, har aldri hatt noen problemer med hastigheten det vokser i men har tidligere kun vært bart og skjegg langs underkjeven og nedover nakken.

Skrevet

vidundermiddel. Enten har man mye skjeggvekst eller så har man lite.

 

Testosteron fungerer, men er neppe noe særlig sånn ellers. :tease:

Skrevet

Uten å ha satt meg veldig inn i dette så stemmer det nok sikkert at testosteron funker, men hvor bra det funker når man har naturlig lite skjeggvekst er jeg mer tvilsom til. Jeg vil anta at skjegget vokser fortere, men ikke at man nødvendigvis får ny skjeggvekst som aldri har vært der, til å oppstå.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...