Gå til innhold

Tilbud på Lefdal - DVD Hjemmekinoanlegg


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! Lefdal åpner her en plass i morgen, og har diverse åpningstilbud. En av dem er en hjemmekino pakke, Sony DAVS400, som har DVD spiller og 5x40 watt + 100 watt subwoofer. Denne koster 2 495, mot 3 995 på Elkjøp. Er det verdt å satse på? Den kan så vidt jeg ser ikke spille av noe DivX eller liknende, er dette noen stor ulempe?

 

Jeg har ikke hatt store planer for å kjøpe meg DVD/hjemmekino, men hvis dette er et veldig godt tilbud kan det jo være jeg hopper på :woot:

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Hold deg unna, dette er et tamt anlegg.

 

Det er jo ikke så rart til den prisen, spørsmålet er jo om det er "lite tamt" nok til at det er ett bra kjøp. Snakker tross alt 2.5k med spiller

 

AtW

Skrevet

En kamerat kjøpte dette anlegget, og det funker fint nok hjemme hos han (14^2m rom). Jeg kan ikke stort om lyd, men jeg levde meg fint inn i The Rock når vi testa DVD spillern :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...