Gå til innhold

Rockefeller Info


AndersT2

Anbefalte innlegg

Skrevet

skal på konsert på Rockefeller for første gang i oktober (Helloween), og jeg lurte litt på hvordan plassene er der inne. Jeg er ikke den som står forran og hopper å spretter, men liker å følge med konserten, så hvor burte jeg stå der inne, slik at jeg ikke havner midt i mølja, men har god oversikt og kanskje noe å lene seg mot.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvis du er tidlig ute kan du få gode plasser på galleriet, til og med sitteplasser. Hvis det høres kjipt ut kan du stå litt lenger bak, nede på gulvet, hvis ikke du er 1.65 høy da :-)

 

Selv har jeg hatt mine beste konsertopplevelser på Rockefeller klint opp til gjerdet ved scenen.

Skrevet
Blood Brothers konsert.. Beste noensinne

 

De leverte varene ja!

 

Som skrevet her, du må være tidlig ute skal du få en god plass på galleriet. Evt. kjenne noen..

Ellers kan det absolutt anbefales å være midt i mosh-pit'en, det er der det skjer. Du kan jo bare trekke deg tilbake om det blir for mye av det gode.

 

Noe som også kan anbefales er å stå til venstre for scenen (sett fra trappen til galleriet), oppå platået. Der har man god oversikt.

 

God konsert!

Skrevet
Blood Brothers konsert.. Beste noensinne

 

De leverte varene ja!

 

Sidestiller den konserten med Björk's avslutningskonsert på roskilde i år, og en minneverdig Manu Chao..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...