The Mad One Skrevet 12. september 2012 Skrevet 12. september 2012 Hei, hei, og god ettermiddag. Er det noen som vet hvor i Norge det er best Internett-tilgang??
Lars Dongeri Oppholdsnes Skrevet 12. september 2012 Skrevet 12. september 2012 Det stod vel noe om gigabit i Drammen om jeg husker rett. Jupp clicky!
Faller Skrevet 13. september 2012 Skrevet 13. september 2012 Jeg tror også altibox kan levere 400 Mbps til privatkunder så lenge man har fiberkabel fra de. Mvh Faller
Scriptgutten Skrevet 14. september 2012 Skrevet 14. september 2012 "Raskest internett" kommer vel an på hvor mye man er villig til å betale. Har man nok penger å legge i bordet skal man nok få til 16Gbit rimelig enkelt, og også enda mer enn det. På TG hadde de jo f.eks 100Gbit eller hva det nå var igjen. Selvom det ikke er sånn at man kan bestille en slik linje på web og at utstyret bare blir tilsendt i posten, så er alt mulig hvis man tar kontakt med leverandører, og har pengene klare Men ved en vanlig privat bestilling, så er det nok de 2 nevnte som gjelder, ja
Faller Skrevet 14. september 2012 Skrevet 14. september 2012 Ang TG så hadde de ti linjer på 10 Gbit, så blir ikke helt 100 Gb linje selv om de i prinsippet hadde det. Mvh Faller
The Mad One Skrevet 14. september 2012 Forfatter Skrevet 14. september 2012 Er det veldig dyrt å få 16 Gb/s i forhold til andre land som Sverige, Danmark, Finland, USA (det er egentlig ikke et land da, men, men ...)?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå