Gå til innhold

Gaming laptop (Max 5,5K) CSS, Amnesia osv


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hvilken laptop vil gi meg best spillopplevelse i prisklassen til 5,5K? Jeg blir å bruke den til spill som amnesia, counter strike, penumbra osv..

Endret av MrPool
Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Det er det beste valget for spilling til en pris opp til 5500 kroner, i hvert fall. Hvorvidt den vil funke, vet jeg ikke - jeg har ikke en gang hørt om de spillene du ramser opp, bortsett fra CS. Og CS burde i hvert fall gå greit å kjøre i den oppløsningen skjermen på denne laptopen har.

 

Et alternativ, til og med noen hundrelapper billigere, er Acer Aspire M3. Samme grafikkort, men med Intel i3 prosessor, ikke i5.

Endret av thomit
Skrevet (endret)

Kan vel ikke kalles en gaming laptop, akkurat - men det er vel den laptopen med best ytelse for spilling til den prisen akkurat nå, ja. Jeg er i hvert fall ikke i stand til å finne et bedre alternativ.

Endret av thomit
  • Liker 1
Skrevet (endret)

Mente jo selvfølgelig den beste pcen egnet til gaming i min prisklasse.

Jeg bestilte den i går kveld, håper jeg blir fornøyd.

 

Noe som er litt rart er at jeg ikke finner denne modellen på Toshibas hjemmeside, altså Satellite P850-30Q

Endret av MrPool

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...