krausandhaug Skrevet 24. juli 2012 Skrevet 24. juli 2012 Hei! har noen tips til hva ungdommer på rundt 15-16 år kan finne på i ett fly på vei til tyrkia? det eneste jeg finner på er kryssord og spille på telefon og ds osv. men de er ikke helt enig i det! De vil helst leke en lek som ikke er barnslig men humoristisk! kom med tips :-)
syden;) Skrevet 25. juli 2012 Skrevet 25. juli 2012 hmmm .. minecraft på android mobilen eller iphonen! spillet går ut på å bygge ting å skaffe mat og sånt
Sangesland Skrevet 25. juli 2012 Skrevet 25. juli 2012 hvem som kan være stille lengst. er ingenting som slår 15-16årige kids som tier helt stille! 7
saproe Skrevet 25. juli 2012 Skrevet 25. juli 2012 Hvis du flyr med Norwegian har de mest sannsynlig internett ombord. Så da kan det jo bli gaming for alle penga, hvis dere alle har med dere pc.. (Nettet er nok ikke det beste du har sett..)
krausandhaug Skrevet 25. juli 2012 Forfatter Skrevet 25. juli 2012 takk for ideene, men vet dere om noen internettsider hvor man kan skrive ut lette kryssord?
3R4 Skrevet 25. juli 2012 Skrevet 25. juli 2012 Det beste er da å gå i en butikk og kjøpe en kryssordbok. Evt. hvis du har gamle ukeblader liggende så finnes det i dem. Og ofte i avisa også.
Azila Skrevet 25. juli 2012 Skrevet 25. juli 2012 Viser de film på flyet? Da kan de jo se på det. Ta med noen bøker, blader, kryssordhefte/sudoku, reise-yatzy, og en notatbok. "Fremkall" bilder fra en annen tur og få de til å lage en scrapbook eller lime inn i et fotoalbum mens dere flyr, det har man ellers aldri tid til.
Quote Skrevet 25. juli 2012 Skrevet 25. juli 2012 (endret) Hmm, jeg hadde satset på å bruke mobiltelefon. Hvis man har en smarttelefon, kan man laste inn serier og lignende på den. Spørs jo om batteriet holder så utrolig lenge.. Jeg vet ærlig talt ikke om noen lek som passer på et fly, hvor andre for eksempel skal sove. Endret 25. juli 2012 av Quote
Gjest Slettet+9817324 Skrevet 26. juli 2012 Skrevet 26. juli 2012 Burt Ward fant på litt av hvert med en dame på flyet en gang i tida .....men flyvertinnene var ikke like begeistret *kremt , kremt*
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå