FpsStu Skrevet 4. juli 2012 Skrevet 4. juli 2012 Før jeg begynner, vil jeg oppklare: Jeg oppfordrer ikke folk til å sitte og spille hele dagen på jobb. Når du er på jobb, bør du gjøre det du blir betalt for å gjøre; jobbe. Når det er sagt, har jeg noen rolige dager på jobb for tiden pga ferie-avikling og lav bemanning, noe som gjør at jeg må passe på butikken helt alene i timer om gangen. I løpet av de timene, er jeg pålagt til å sitte og passe på og får egentlig ikke gjort den vanlige jobben min. Da kommer java-spillene inn. Noen som har noen gode tips til java-spill som kan spilles på jobb? Kriterier er: - Det kan settes/går i pause, slik at mann rask kan bytte vindu hvis det skulle være behov for det. - Ikke krever mye av maskinen. Har selv to tips, problemet er at jeg har spillt ihjel disse tidligere, slik at jeg må ha noen nytt: Bloons tower defense 5 - Tower def. spill som går i waves som du starter selv. Kingdom Rush - Tower def. spill som automatisk går i pause når du bytter vindu.
Terrasque Skrevet 4. juli 2012 Skrevet 4. juli 2012 Dette er flash spill, men.... http://www.techcult.com/the-150-best-online-flash-games/ Ganske solid liste, selv om den er 4 år gammel
del_diablo Skrevet 7. juli 2012 Skrevet 7. juli 2012 Javaspill? Hvorfor ikke emulatorer med "pause when not active" aktivert?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå