Gå til innhold

Powerpoint i Office Home and Student!


hean

Anbefalte innlegg

Skrevet

Vil gjerne ha meg Office da jeg skal bruke PowerPoint en del men lurer på om PowerPoint-versjonen i Home and Student er begrenset i forhold til de andre og dyrere Office-versjonene.

 

Håper noen som kan svare på det, på forhånd takk!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har ikke merket noe med min som gjør at den er begrenset eller noe slikt. Og jeg kjøpte meg Home And Student. Tror det som gjør den billigere er fordi det kun er Word, Excel, PowerPoint og OneNote..

Skrevet

Hvis du trykker på PrtSc (Print Screen), en knapp som sannsynligvis ligger i øverste rad mellom "0" og enter så lagrer du bildet i ett minne til PC-en som du når frem ved å trykke "Ctrl" og "V" samtidig.

 

Åpner du da ett bildeprogram, for eksempel Paint og trykker Ctrl og V så limer du bildet inn i programmet, deretter lagrer du det bare som en jpg fil som du laster opp.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...