Martin N0ttaD Skrevet 8. mai 2012 Skrevet 8. mai 2012 Okey, så for et par tre dager siden ble MW3 på pc hacket og etter dette har spillet mitt begynt å kødde.. I bildet der kan dere se at jeg ikke har noe sikte.. Man ser også at mappet oppe til venstre ikke viser noe som helst.. Noen som har noen tips? eller kan hjelpe meg?
HawkeyeFtw Skrevet 13. mai 2012 Skrevet 13. mai 2012 Nå er det ikke bare ditt spill som kødder da, men det er kanskje noe annet :/ Får "Files different from server" og blir kicka. Funker å restarte spillet, men etter 2-3 games skjer det samme. Høres det kjent ut? Vet dere om noen måter å fikse dette på? Litt off-topic da hehe
Lapsy Skrevet 14. mai 2012 Skrevet 14. mai 2012 Prøv å verifisere fil-integrieteten du også, Defragmenter gjerne også. Dette gjelder også hvis spillet bruker lengre tid enn vanlig på å laste inn.
HawkeyeFtw Skrevet 14. mai 2012 Skrevet 14. mai 2012 Har funnet ut hvordan man gjør det. Jeg kjøpte DLCen og det ser ut som om det var den som skapte problemer. Hvis det er noen andre som har problemer med det samme så legger jeg til en link om hvordan man fikser det http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?p=30737388 Dersom man gjør dette kan man ikke spille DLC mapene, men dette blir mest sannsynlig bare en midlertidig løsning inntil IW får fikset opp i dette.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå