Gå til innhold

SamordnaOpptak kneler


vetle666

Anbefalte innlegg

Skrevet

Kan melde at www.samordnaopptak.no kneler om det er noen som lurer på hvorfor de ikke kommer inn. Er tydeligvis flere enn meg som ikke var ferdig med søknaden.

 

Skjer visst hvert år så vidt jeg kan forstå. Ikke er jeg spesiellt overrasket heller!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja her sitter jeg uten å ha fått sendt av gårde noe som helst. 2 timer igjen av fristen.. Må gudene vite hva jeg skal finne på fremover hvis jeg ikke får søkt på det jeg vil søke på.

 

Hipp hurra for samordnaopptak....

Skrevet

Om sidene er nede i hele kveld så vil jeg tro at fristen blir utvidet. Den bør ihvertfall det. Men er mulig å komme seg inn nå, bare ha tålmodighet!

Gjest Slettet+6132
Skrevet

Ser ut som søknadsweb er nede også :/ Etter å ha funnet ut i siste liten at det jeg studerer nå ikke var noe for meg. Bestemte jeg meg for å søke på et studie som en måtte søke på gjennom søknadsweb og ikke samordnet. Ikke bra :/

Skrevet

Har lagt inn 9 studievalg og de viktigste fra før av, men er ikke 100% sikker på at det er akkurat de jeg ønsker osv. Vil gjerne se litt mer rundt før jeg bestemmer meg for "listefyllet". Virker som om de fleste andre som ikke har søkt er ute etter det samme som meg. Ihvertfall de jeg har snakket med. Dessuten er en frist, en frist og når det skal fungere fram til en visst tidspunkt så skal det gjøre det. Selvfølgelig oppstår det uforutsatte problemer, og er derfor jeg hadde lagt inn mine hovedønsker allerede.

 

At disse komplikasjonene ville oppstå var forsovet ingen overraskelse.

 

Nå er ihvertfall sidene stabile igjen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...