Gå til innhold

Online PC bygger


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg sendte en mail til tre, fire firma der jeg ba om pris på to datamaskiner som skal brukes til kontorbruk, tekstbehandling. Maskinene måtte være stillegående, ha Dvd-spiller og 17" LCD skjerm. Den skulle koste rundt 10.000 kr.

Kun en av leverandørene kom med et tilbud. Komplett.no ber meg gå inn på PC byggeren og komponere maskinen selv. I utgangspunktet synes jeg det er dårlig service at de ikke kan sette sammen et tilbud til meg. :( Når jeg svarte at jeg ønsket at _de- satte sammen et tilbud fikk jeg en laaang utredning om PC byggerens fortreffeligheter.

Det er det min påstand at en som ikke er oppdatert på de ulike komponenter neppe vil få den optimale løsning, verken teknisk eller prismessig, ved bruk av denne PC byggeren.

 

Enig?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tjaa.. Hvis du først skal kjøpe pc på nettet kan du like gjerne sette deg litt inn i det.. Tenk om noe skulle bli ødelagt og du ikke vet noen verdens ting hva det kan være.. :shrug:

Skrevet

Ellers så kan du jo bare surfe dette forumet etter lignende 'tråder' og se hva andre folk har valgt/foreslått til data.. så kan du lese om funksjoner og lignende.. tar ikke mye tid..

Skrevet

Mange websjopper har slike månedens tilbud og lignende, hvor du får ferdige, raske maskiner til en billig penge. Hvorfor ikke ta en titt på dem? De er ofte billigere enn om du skulle satt sammen pcn ved hjelp av pcbyggern. Dessuten pleier de å ha ganske fine deler også.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...