mobilen.no Skrevet 1. september 2010 Skrevet 1. september 2010 Bare en håndfull oppdaget tilbudet Les saken her
Mobilen.no Gjest Skrevet 1. september 2010 Skrevet 1. september 2010 Flott at du driver reklame for Telenor sine butikker Espen.
mobilen.no Skrevet 1. september 2010 Forfatter Skrevet 1. september 2010 Flott at du driver reklame for Telenor sine butikker Espen. Ikke sant. Stiller du deg i Spikersuppa og selger 50 iPhoner, så skal jeg skrive om deg også
Mobilen.no Gjest Skrevet 1. september 2010 Skrevet 1. september 2010 Så FLOTT da - og jeg som fortsatt venter på min iPhone 4 fra telenor, bestilt 30. juli...!!!
ruhande Skrevet 1. september 2010 Skrevet 1. september 2010 Ikke rart at vi som bestilte 30. juli må vente til høsten med å få iPhone 4 når de pøser ut lageret til tilfeldig forbipasserende i utvalgte butikker. "Thank you Telenor"!!
Mobilen.no Gjest Skrevet 1. september 2010 Skrevet 1. september 2010 Drittsekker, jeg bestilte også for en måned siden!
Mobilen.no Gjest Skrevet 1. september 2010 Skrevet 1. september 2010 Sjokksalg? Hva i alle dager er det som er så sjokkerende å få 1000,- i avslag på en allerede overpriset telefon, som til gjengjeld ikke fungerer uten at man tuller den inn med gummistrikk... Skulle nesten tro dere jobbet for Apple, med sponsing fra Telenor. Jeg skjønner godt at ikke folk står i kø hos Telenor. Særlig når man her leser om folk som har ventet siden 30. Juni på sin telefon. Dette er til å spy av...
Lakus Skrevet 1. september 2010 Skrevet 1. september 2010 Sjokksalg? Hva i alle dager er det som er så sjokkerende å få 1000,- i avslag på en allerede overpriset telefon, At den koster 1000 kroner mindre enn vanlig. Du svarte seg selv. Det er et rimelig godt avslag på den normale prisen, uansett om den opprinnelig er overpriset eller ei.
Mobilen.no Gjest Skrevet 1. september 2010 Skrevet 1. september 2010 Skjerp dere! Vitner om smålige drittunger som enda bor hjemme på gutterommet, slik som enkelte av dere uttaler dere. Alle med normal intelligens skjønner at forhandlere får egne telefoner, og har ingenting med hva nettbutikken får.
ruhande Skrevet 1. september 2010 Skrevet 1. september 2010 Skjerp dere! Vitner om smålige drittunger som enda bor hjemme på gutterommet, slik som enkelte av dere uttaler dere. Alle med normal intelligens skjønner at forhandlere får egne telefoner, og har ingenting med hva nettbutikken får. Og du er...?
Lakus Skrevet 1. september 2010 Skrevet 1. september 2010 Sikkert en som er kjøpt og betalt av Apple, akkurat som alle andre som ikke er negative til produktene deres. (Sarkasme)
Mobilen.no Gjest Skrevet 7. september 2010 Skrevet 7. september 2010 Jeg kjøpte 30. juni iPhone 4 32GB for 2399 kr med djuice 175, totalt ca 4500 kr fra djuice.no, fikk den 9. august :o) En kamerat kjøpte iPhone 4 16GB for 399 kr på Spaceworld med Telenor MobilSurf M, totalt ca 5070 kr. En annen kamerat kjøpte iPhone 4 32GB for 999 kr med djuice explore, totalt ca 5200 kr. Ingen upriser noen av de, selv om jeg tror det var en feil på alle tilbudene da prisene i dag viser noe annet..
Anbefalte innlegg