Joachim_F Skrevet 12. mai 2010 Skrevet 12. mai 2010 Det er krig mellom utgiveren og utvikleren av MMORPG-spillet Mytheon Les hele saken
Gernia Skrevet 12. mai 2010 Skrevet 12. mai 2010 Ja, så på traileren og bildene. Det så mildt sagt ille ut. Bygningene så ut som noe man hadde tatt ut fra WC3. Det har er vel ingenting med saken og gjøre om spillet har glidd over til "Fullverdig MMO". Det er Petroglyph sin skyld at de ikke har greid og holde seg til det de skal gjøre.
Phido78 Skrevet 12. mai 2010 Skrevet 12. mai 2010 Om jeg ikke hadde fått mer enn dette for fem millioner dollars så hadde jeg nok blitt gretten ja. Greit nok at planen var å lage et gratis MMO men det er da ikke helt umulig å lage noe som ikke forårsaker skrubbsår i øyet.
lavizh_ Skrevet 13. mai 2010 Skrevet 13. mai 2010 Dette så skikkelig ille ut. Hva er det de driver med hos Petroglyph.
Shifty Skrevet 13. mai 2010 Skrevet 13. mai 2010 Petroglyph skal ha klaget over at prosjektet har kostet mer enn opprinnelig planlagt, og har derfor bedt om mer penger.. ?_?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå