Kiine90 Skrevet 20. mars 2011 Skrevet 20. mars 2011 Jeg har et problem i word 2003. Backspace funker ikke. Når jeg markerer et ord/en setning og trykker på backspace fjernes ikke det jeg har skrevet. Det går heller ikke vekk om jeg markerer og begynner på noe nytt. Veldig frustrerende! Noen som vet hva som har skjedd??
geir__hk Skrevet 21. mars 2011 Skrevet 21. mars 2011 Fungerer det i andre skriveprogrammer? Kanskje gammalt kaffesøl over tastaturet er utslagsgivende
Kiine90 Skrevet 21. mars 2011 Forfatter Skrevet 21. mars 2011 Jess, funker ellers overalt.. Det er kun i word dette skjer >.<
kjeklulf Skrevet 21. mars 2011 Skrevet 21. mars 2011 Slå av de to WordPerfect-innstillingene som ligger et eller annet sted under Verktøy -> Alternativer (har ikke 2003 innstallert akkurat nå så kan ikke si nøyaktig hvor).
Kiine90 Skrevet 21. mars 2011 Forfatter Skrevet 21. mars 2011 Det funka. De var ikke haket av. men haket de av, lagret og deretter fjernet de igjen. og da funket det! Tuuusen takk!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå