Gå til innhold

Insert til messenger-bag


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei,

Jeg leter etter en insert til en messenger bag som skal passe til en 7D + 70-200mm L f/2.8 IS USM.

Har sett på forskjellige Domke inserts, men føler at ingen av de passer.

Jeg leter etter noe av denne typen her. Fint med plass til et par objektiver til...

 

Noen som vet om noe som kunnet passet?

 

Petter

  • 10 måneder senere...
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ok, en et år gammel post men jeg er nå på utkikk etter det samme, eller dvs. jeg har tenkt å bruke inserten i forskjellige bager/ryggsekker men primært i min dagstursekk som er en Burton AK 23L. Fant du noensinne ut av det her?

 

Evt er det noen som vet om et sted jeg får kjøpt en slik insert i Norge eller må jeg ty til utenlandske nettbutikker?

Skrevet

Noen biter med liggeunderlag, borrelås, litt ønsket farge stoff fra en tekstilbutikk og runde med symaskin burde vel løse problemet og ha muligheten for å customize som man ønsker? En eller annen i familien evt tekstilbutikken kan vel håndtere en symaskin om nødvendig.

Skrevet

Jo, det er nok det jeg er inne på men hvis det finnes noe ferdig til en billig penge så sparer jeg meg gjerne det arbeidet, i tillegg har jeg ikke noe liggeunderlag å unnvære for tiden :)

  • 3 uker senere...
Skrevet

Takk, men ikke helt det jeg ser etter, de blir litt for små også vil jeg at lokket skal være på «langsiden» altså slik at når jeg åpner sekken så skal lokket åpnes samme veien.

 

Har funnet en som er slik jeg ser etter men den er lansert på ISPO-messen i disse dager og blir nok ikke å finne i butikkene før til neste år:

 

http://youtu.be/ad0ELg-28_I

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...