everl0ong Skrevet 3. januar 2011 Skrevet 3. januar 2011 Skal flytte til Danmark for å studere. Tenker å benytte anledningen til å kjøpe ny telefon og binde meg 1 år med dansk nummmer. Et dilemma er at jeg er hjemme på sommerstid i 2-3mnd. Noen som kan komme med anbefalinger til bra abbonement/operatør? Har sett meg ut Desire HD, Iphone4 og Samsung Galaxy S som mobiler som er aktuelle for mitt bruk. Desire HD er vel en klar favoritt, men vil gjerne høre noen synspunkter som kan hjelpe meg å drøfte for og imot mellom disse 3 telefonene. Kjør debatt folkens!
Krokan Skrevet 4. januar 2011 Skrevet 4. januar 2011 Mener maks bindingstid er 6 mnd i Danmark. Ellers er vel konkurransen mellom operatørene ganske stor der. Mulig operatøren 3 kan være aktuell for deg?
Huni Skrevet 4. januar 2011 Skrevet 4. januar 2011 Litt usikker på hva du trenger hjelp til? Abonnement til de månedene du er i Norge eller et i Danmark? Eller vil du bruke det danske begge plassene? Er du hjemme i over 2 mnd blir det fort dyrt selv om du har et billig abonnement så jeg ville anbefalt deg å bytte ditt nåværende nummer over til et abonnement/kontantkort som ikke har månedspris/minimumsdebitering, slik at du kan bruke dette når du er hjemme. Dette kan være f.eks Ludo Gul, Ludo Terningkast 6, Tele2 Sheriff eller One Call Faktura. Når det gjelder abonnement i Danmark vrimler det av små aktører som CBB, Telmore og M1 i tillegg til de store netteierene som TDC, Telia, Telenor og 3. Hvem som har det beste tilbudet for deg må du nesten finne ut selv etter ditt forbruk:-D Kos deg i Danmark, og husk at google.dk er din venn!
everl0ong Skrevet 5. januar 2011 Forfatter Skrevet 5. januar 2011 Tusen takk for gode svar! Skal ta å sjekke opp disse aktørene som nevnes
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå