Gå til innhold

Bannetråden v3


Latias

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Enighetsbanner C&C for det har de sannelig helt rett i. :D Jeg liker kreativitet
og håper at jeg blir smittet av noe sånt ved å henge i denne tråden. 

  • Hjerte 1
Skrevet (endret)
MR SPEED skrev (2 timer siden):

Banner @Sviskepott min elskede snuppa mi,,, @Sviskepott da jeg skriver jeg var ble kåt plz slapp av hvis jeg blir det, er det ikke På deg du må ikke bli uskker eller redd❤️❤️❤️ JORDAN KATIE PRICE ❤️❤️❤️ ho blir jeg kåt på  nå vet du det...føll deg ikke usikker ..sorry bilder ❤️🧡💛💚🖤🤎💜💙💓❣️💞💝💌💗💋💖💕er til Jordan katie price siste er brooksbank de jeg liker ❤️❤️

---Denne posten er kuttet ned---

Ikke vondt ment på noen måter. Mr-$, banner deg for og bryte Diskusjon.no sin retteighetslinjen nå. 😲 Vi har en PM tråd om dette, vi holder sånn type bilder der inne, ikke her offentlig. :nei:

Endret av TheDarkSycamore - SCM
  • Innsiktsfullt 1
Skrevet (endret)
TheDarkSycamore - SCM skrev (3 timer siden):

Ikke vondt ment på noen måter. Mr-$, banner deg for og bryte Diskusjon.no sin retteighetslinjen nå. 😲 Vi har en PM tråd om dette, vi holder sånn type bilder der inne, ikke her offentlig. :nei:

Banner deg 2 over kan ikke invitere ho ditt da er du  ikke enig 

Endret av MR SPEED
  • Innsiktsfullt 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...