Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Singleplayer (kan inneholde spoilers, ikke se om du ikke vil vite noe)

 

 

 

1. I MW2 må du i ett oppdrag løpe et blandt noen bygg for å komme til ett helikopter. I slutten må du hoppe til helikopteret fra taket og til taustigen fra heli. Så blir det en slags cutscene og dere flyr avgårde.

 

I Black Ops, når du er med toget, hopper du fra bilen, til stigen på toget.

 

Samme greia.

 

2. Tidligere i oppdraget (MW2) skal dere alle til heliet. Da hopper dere fra tak til tak, før du ikke klarer det.

 

I black Ops er noe av det samme, husker ikke hvilket oppdrag, men er ett stykke inni spillet.

 

Er nok mer, men dette jeg husker nå.

 

 

 

Multiplayer:

 

Gidder ikke ha spoiler her, da de fleste ser ut til å ville vite om den i andre tråder.

 

Selve gameplayet ser ut til å være tilnærmet nøyaktiv klone av MW2.

 

Våpnene er noe like også, men er noen andre også.

 

Kartene er annerledes, og det er også flere gadgets. Killstreaks er litt endret, men er veldig mange enda.

 

 

 

 

 

Alt i alt, mener jeg av de bare vil tjene mer penger så de kan lage flere ting, med å bare gjøre noen så endringer i det de allerede har laget.

 

Har nå laget eget tråd, så drit i å bare si at jeg hater alle spill og blabla. Liker å ha nye ting, ikke det samme (nesten) i alle spill..

  • Liker 2
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tåler ikke folk litt mer i MP nå som Stopping power er borte? Gameplay wise trenger de jo ikke forandre på noe. Det er samme type gameplay som de har hatt i MW1 og 2.Leter du etter et annet type skytespill får du plukke opp BF eller whatever.

  • Liker 3
Skrevet

Håper så inderlig at Black Ops ikke blir som MW2, altså at noen i communityet utnytter en spill mekanikk som ødelegger spillfølelsen for andre :/

 

Skal kjøpe det i friminuttet i morgen :D. Eneste som er kjipt er at jeg skal på mørkekjøring :(

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...