Gå til innhold

bør jeg bytter til one call faktura?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

det står på onecall.no at jeg får 120 minutter og 90 sms hver måned helt gratis, hvis jeg bestiller one call faktura.

Trafikkpriser: pris

Oppstartspris fra første samtale 0,59

 

Oppstartspris etter 400 ringeminutter 0,49

 

Minuttpris etter 120 ringeminutter 0,65

 

SMS, pr stk etter 90 SMS 0,40

 

MMS, pr stk 1,98

 

Datatrafikk, pr MB 0,99

 

Videotelefoni, oppstart 1,00

 

Videotelefoni, pr min 1,98

 

Viderekobling, oppstart Vanlig oppstartspris

 

Viderekobling, pr min Vanlig minuttpris

 

SMS meldingskvittering (valgfri) 0,33

 

Priser ovenfor gjelder når man befinner seg i Norge, for anrop til norske mobil- og fastnumre, SMS og MMS sendt til norske mobilnumre, og datatrafikk brukt i Norge. Forbruk til/fra utland og spesialnummer, prises i henhold til gjeldende prisliste. Gratisminuttene omfatter ikke viderekobling til mobil- og fasttelefon.

 

Priser til SMS-innholdstjenester, MMS-innholdstjenester, wap-tjenester m.m. har egne priser, og skal opplyses av leverandøren tjenesten bestilles av.

 

Alle priser er inkl mva.

 

 

 

bør jeg velge dette?

Endret av protoneedhelp
Videoannonse
Annonse
Skrevet

det kommer jo helt ann på hvor mye du bruker telefonen. Men for de fleste er dette et valdig billig abo. Jeg har det selv og får stort sett regninger på rundt 20 kr måneden. Det skal dog sies at jeg ikke bruker telefonen ekstremt mye.

Skrevet

Helt utmerket valg dersom du ringer lite, og heller ikke benytter deg mye av datatrafikk over mobilnettet. Har hatt OneCall selv jeg i ett år snart, og har tilsammen betalt ca. 39 kroner for det ;)

Skrevet

Du blir fakturert oppstartsprisen, 59 øre hver gang du ringer. Men du vil ikke få noen regning fra OneCall dersom den er mindre enn øhm... 29 kroner, tror jeg det var. De samler det opp til en senere anledning, i så fall. I tillegg så blir du fakturert et gebyr dersom du velger å få tilsendt fakturaen som brevpost... altså papir, i posten.

Skrevet

Du blir fakturert oppstartsprisen, 59 øre hver gang du ringer.

....og det slipper du med Ludo T6 og Tele2 Sheriff. Derfor er de billigst for de fleste som ringer lite.

 

Sjekk med din bruksprofil på telepriser.no

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...