Whitestar Skrevet 3. mars 2010 Skrevet 3. mars 2010 Hei, jeg har tenkt å sitte i sofaen og spille på en LCD-tv. PC-en er ca. 3-4 meter borte. Har skjønt at Razer Mamba-musen skal være bra, men hvilke alternativer har jeg når det gjelder tastatur? Finnes det noe tastatur som fungerer bra trådløst over nevnt avstand?
Gulrotsaft Skrevet 3. mars 2010 Skrevet 3. mars 2010 Hei. bare ikke bestill http://www.ps.no/ArtDtl.aspx?i=%23166232 Ikke missforstå tastaturet er et av de bedre jeg har brukt når det gjelder selve feelingen på tastaturet og musa er forøvrig helt OK. Problemet oppstår hvis du har tenkt å sitte lengre en 40 cm unna dataen. Mister kontakt hele tiden, må sitte å sikte deg inn og løfte tastaturet opp i lufta o.l. for kanskje å treffe litt signal.
Balleflass Skrevet 15. mars 2010 Skrevet 15. mars 2010 http://www.komplett.no/k/ki.aspx?sku=340065 denne er veldig god. musa er helt grei, kjøp heller X8 musa hvis du ikke har knøttsmå hender.
Fx21 Skrevet 16. juni 2012 Skrevet 16. juni 2012 Jeg kjøpte meg nettopp Logitech DiNovo Edge til datamaskinen min. Hvordan er det til spilling? Jeg spille LoL og BF3
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå