Gå til innhold
Spørsmål om bil og motor? Still spørsmål her ×

Hvordan demontere original kassettspiller ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

 

Jeg har en Opel Astra SI 1993 det er montert en kassettspiller i. Jeg har nå skaffet meg CD spiller og planen var da å demontere denne kassettspilleren, men den henger bom fast. Jeg har skrudd løst 4 skruer som var på hvert sitt hjørne av kassettspilleren, jeg har også prøvd å demontere hanske rommet slik at jeg kunne skubbe den ut, men den henger bom fast.

 

Jeg har også prøvd å demontere dekselet rundt kassettspilleren, men de virker som at det er en skrue som holder det igjen da jeg må bruke makt for å rikke på de.

 

Noen som har forslag?

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Bra du fikk det til. Du må antageligvis bytte om på Rød og Gul Pluss-ledning på din nye spiller, ellers vil den ikke huske innstillingene når du slår av tenningen.

Endret av transmedia.no
Skrevet (endret)

Jepp, med en asiatisk spiller er noe sånt nødvendig:

2981_phonocar_8_529.jpg

 

Den får du overalt hvor dem selger bilradio, selv den simpleste sjappa bør ha en eller annen variant av den på lager.

Endret av transmedia.no

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...