Tunky Skrevet 16. desember 2009 Skrevet 16. desember 2009 Heisann. Sitter her med handlekurv på rett over to tusen på nettsida krapyl.no. Jeg vet ikke hvorfor, men jeg har litt smådårlig følelse av sida. Det er ett eller anna som får meg til å tenke at sida ikke er helt bra. Som sagt vet jeg ikke hvorfor. Er det noen som har erfaringer med sida? - Knewt.
Tunky Skrevet 16. desember 2009 Forfatter Skrevet 16. desember 2009 Litt småskeptisk nå, merker jeg. Søkte i underforumet her og fant masse negative erfaringer med nettsida og bare èn positiv. Men de var fra 2006 og før, så jeg vet ikke, jeg. Noen nye erfaringer?
TheWankership Skrevet 1. januar 2010 Skrevet 1. januar 2010 Virker ikke som det er noe særlig med erfaringer. Anbefaler deg å kjøpe noe billig for å sjekke
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå