Joakim Skurk Skrevet 5. oktober 2009 Skrevet 5. oktober 2009 (endret) Har et ganske irriterende problem. Hver gang jeg har musikkprogrammet mitt(FL Studio) åpent, stopper all annen lyd. Om f.eks. Winamp er åpent og spiller musikk, og jeg så åpner FL Studio stopper Winamp avspillingen. Dette gjelder ALLT som spiller av lyd. FL Studio har derimot lyd. Må så restarte PC-en for å få lyd fra andre programmer igjen når jeg er ferdig med å lage musikk. Noen som har den villeste anelse om hva som forårsaker dette? Lydkortet jeg bruker er av typen Terratec Phase88. Endret 5. oktober 2009 av LueDotten
Gavekort Skrevet 5. oktober 2009 Skrevet 5. oktober 2009 Det er fordi ASIO okkuperer lydkortet ditt. Du kan skifte på dette i kontrollpanelet ved å skifte over til "primær lyddriver" men det vil ha en effekt på ytelsen.
Joakim Skurk Skrevet 5. oktober 2009 Forfatter Skrevet 5. oktober 2009 Greit nok, men når jeg lukker programmet igjen burde jeg jo strengt tatt kunne få lyd igjen?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå