Okapi Skrevet 22. september 2009 Skrevet 22. september 2009 (Dette har sikkert vært opp ørten ganger før, men tenkte jeg skulle undersøke før jeg eventuelt bestiller noe.) GameStop kjører jo ofte kampanjer som denne. Har de noen "skjult" ekskludering i tillegg til den offentlige lista? Platinums er kosher? Importerte spill helt greit, eller aksepterer de kun norske utgivelser?
Solaar Skrevet 22. september 2009 Skrevet 22. september 2009 Hvis det ikke står på lista så er spillet godkjent for innbytte. Selv har jeg foreløpig ikke hatt noen spill jeg ville bytte inn så de to gangene jeg har brukt tilbudet har jeg kjøpt et spill i den samme butikken for kr 99,- og "byttet det inn" med en gang.
Kris Skrevet 22. september 2009 Skrevet 22. september 2009 Platinum er greit, importerte spill er greit
Betenkt Skrevet 22. september 2009 Skrevet 22. september 2009 Vil det fungere med spill du har kjøpt brukt? Vil de telle på samme måte?
Okapi Skrevet 22. september 2009 Forfatter Skrevet 22. september 2009 Lekkert. Da prøver jeg å bestille et par billige møkkaspill fra England, og ser om jeg klarer å hale i land Uncharted 2, Brütal Legend og Assassin's Creed II på dem.
Kris Skrevet 22. september 2009 Skrevet 22. september 2009 Det samme gjorde jeg med Killzone 2 SE, funker bra
Richard_S Skrevet 22. september 2009 Skrevet 22. september 2009 kan spillet spilles på maskiner kjøpt i norske butikker tas det imot på gamestop. I fall det skulle være merket med en annen sone enn sone 2 eller noe annet som gjør at de ikke egner seg for det norske markedet. Gamestop tar heller ikke imot leiefilmer og sånt da.
Hakasu Skrevet 23. september 2009 Skrevet 23. september 2009 Legg merke til at det koster 30kr per spill å forhåndsbestille spillet, som du ikek får refundert. Er ikke stort, men greit å vite.
Hakasu Skrevet 23. september 2009 Skrevet 23. september 2009 Jeg måtte det når jeg gjorde det med Mini Ninjas hvertfall..
KingArms Skrevet 23. september 2009 Skrevet 23. september 2009 Skal ikke være det nei, er 50kr i depositum hvis du ikke benytter deg av kampanjer, ellers er det ikke noe du må betale for å forhåndsbestille.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå