Thorbear Skrevet 10. august 2009 Skrevet 10. august 2009 Maskinen brukes for det meste til spilling. Ser for meg å bruke ca kr 10'000,- på oppgraderingen. Helst Intel-basert, men er åpen for forslag. Deler jeg ikke trenger å oppgradere: Kabinett (har Antec TwelveHundred, plass er ikke et problem) Tastatur/mus Skjerm Høytalere (har 5.1 surround) Deler jeg trenger: Hovedkort Prosessor RAM (DDR3, 4-6GB) Optisk lagring (DVD-brenner, lightscribe) Harddisk (500 GB) Skjermkort Strømforsyning (minst 700W) På forhånd takk -Thorbear
ExpulsioN Skrevet 10. august 2009 Skrevet 10. august 2009 Her er et forslag jeg har satt sammen av deler fra Komplett. Denne burde holde for all spilling i noen år fremover, selv om jeg ikke kan garantere at den tar alt på fult i årene som kommer.
Thorbear Skrevet 10. august 2009 Forfatter Skrevet 10. august 2009 Her er et forslag jeg har satt sammen av deler fra Komplett. Denne burde holde for all spilling i noen år fremover, selv om jeg ikke kan garantere at den tar alt på fult i årene som kommer. Takk for svaret. Ser ut som gode forslag ut i fra det jeg kan om PC =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå