Griffin Skrevet 26. juli 2009 Skrevet 26. juli 2009 God aften, På grunn av at jeg noen ganger sitter uten nett når jeg er ute å reiser så lurte jeg på om det er noen måter å effektivt laste ned nettsider med alt innhold (bilder & lyd) annet enn Save-As... Da får jeg beste fall opp selve siden med bilder, men ikke lyd. Lyden blir gjerne stoppet fordi siden prøver å kommunisere med lydfilen. Skulle gjerne hatt med noen online leksjoner neste gang jeg er ute å reiser.
Kadmium Skrevet 26. juli 2009 Skrevet 26. juli 2009 Husker jeg brukte noe som het HTTrack i Windows en gang. Sjekk ut det. Under Linux lar det seg fint gjøre med gode, gamle wget.
raid2 Skrevet 26. juli 2009 Skrevet 26. juli 2009 Javisst. Jeg har brukt HTTrack (i linux) til å laste ned hele sider pluss bilder. Det er sikkert fullt mulig å hente ned lyd også. HTTrack/winHTTrack kan hentes ned her. HWs artikkel om emnet kan også være verdt å få med seg.
Kadmium Skrevet 26. juli 2009 Skrevet 26. juli 2009 (endret) Har du sett, HTTrack er for Linux også. Takk for at du gjorde meg obs på det. Får se om det er så bra som jeg husker det da. Endret 26. juli 2009 av Kadmium
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå