Poor Leno Skrevet 26. juli 2009 Skrevet 26. juli 2009 Jeg lurer på om jeg kan takke ja til en studieplass, for så å ikke møte opp. Jeg har nelig kommet inn på et studie jeg er veldig usikker på om jeg vil gjennomføre. Kan jeg angre hvis jeg takker ja til en tilbudt studieplass?
Lima92 Skrevet 26. juli 2009 Skrevet 26. juli 2009 Hei. Det er vel opp til deg om du møter opp eller ikke. Ingen kan tvinge deg til å gå.
Herr Brun Skrevet 26. juli 2009 Skrevet 26. juli 2009 Jeg lurer på om jeg kan takke ja til en studieplass, for så å ikke møte opp. Jeg har nelig kommet inn på et studie jeg er veldig usikker på om jeg vil gjennomføre. Kan jeg angre hvis jeg takker ja til en tilbudt studieplass? Ja, det kan du. Det ville dog vært veldig okei av deg å si i fra til universitetet/høgskolen så fort som mulig, så kan det hende noen andre kan få den
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå