Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Katten var sikkert drittstolt. Jeg husker vertfall at jeg så godt hvor stolt katten min var når den kom inn å la en fugl på gulvet foran meg. Men jeg tror ikke det er så mye å gjøre med fuglen, selv om den er levende er den sikkert skadet.

En ting du kan gjøre hvis du ikke vil at katten skal komme inn med fugler er å kjøpe et halsbånd med en bjelle på. Men det må være ganske frustrerende for katten å ikke klare å fange det han jakter på lengre..

Skrevet

Jeg mener katter bør få jakte på hva de vil, uansett om en kanskje synest noen av byttene er søte. Om man ikke vil at katta skal ta den med inn så bør man kanskje heller bære katta + byttet ut av huset i stedet for å bruke noen bjelle eller lignende.

Skrevet

Neste gang det skjer så ros katten veldig, og gi den noe digg - så mens den er opptatt med å spise belønningen kan du prøve å redde hva enn det er han fanget :)

Skrevet
Neste gang det skjer så ros katten veldig, og gi den noe digg - så mens den er opptatt med å spise belønningen kan du prøve å redde hva enn det er han fanget :)

 

For da redder man de neste 40 fuglene den forbinder med godbiter og ros?

  • 5 uker senere...
Skrevet

I henhold til retningslinjene §1 påpekes det at det ikke er tillat å redigere innlegg på en måte som ødelegger konteksten i en tråd, dette inkluderer å redigere bort hele innlegget.

 

Tråden stenges.

 

Reaksjoner på moderering går som alltid via "Personlig Melding".

 

:)

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...