knekkis Skrevet 14. juli 2009 Skrevet 14. juli 2009 Jeg er ute etter en PC som ikke veier for mye, men som jeg allikevel kan spille litt spill på. Her er det snakk om strategispill, trenger ikke å kunne kjøre første-persons-skytere. Prisen ser jeg for meg rundt 7-8000 men er mulig å gå litt opp. Og ned Har sett litt rundt, men syns det er vanskelig å finne noen som passer. Noen som har noen forslag?
jornboss Skrevet 14. juli 2009 Skrevet 14. juli 2009 Jeg synes denne er bra. På grensen synes noen, men fint spekket er den etter mitt syn.
knekkis Skrevet 14. juli 2009 Forfatter Skrevet 14. juli 2009 Ser fin ut, men den er rimelig tung. Ser helst etter noe som er nærmere to kilo enn tre. Hvis det i det hele tatt finnes
knekkis Skrevet 15. juli 2009 Forfatter Skrevet 15. juli 2009 Har funnet ut at det ikke var så lett å finne en lett pc som egnet seg til å spille på. Valget ser nå ut til å stå mellom disse fire PCene, men har litt problemer med å skjønne hva som egentlig er de store forskjellene mellom dem. Noen som kan forklare meg?
Acey Skrevet 15. juli 2009 Skrevet 15. juli 2009 Denne kanskje? http://www.multicom.no/PartDetail.aspx?q=p...bc:36159%3br:pg God prosessor, masse ram, et skjermkort som kan brukes til lett spilling. Og bare 1,9 kg
knekkis Skrevet 15. juli 2009 Forfatter Skrevet 15. juli 2009 Oi, den så egentlig ganske bra ut. Men har allerede kjøpt acer 5738ZG, var ganske mye billigere, men veier jo nesten en kilo mer. Later som jeg ikke så den posten jeg Takk for hjelpen uansett
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå