lololol Skrevet 17. mai 2009 Skrevet 17. mai 2009 Har en Atv Leipai hengende i garasjen, har aldri brukt den men prøvte i dag. men jeg får ikke gang på den verken lyd eller noe. Det er noen spesielle ikoner på nøkkelkjede som skal få den i gang, men jeg vet ikke hva jeg skal trykke på
Opelduude Skrevet 17. mai 2009 Skrevet 17. mai 2009 Har en Atv Leipai hengende i garasjen, har aldri brukt den men prøvte i dag. men jeg får ikke gang på den verken lyd eller noe. Det er noen spesielle ikoner på nøkkelkjede som skal få den i gang, men jeg vet ikke hva jeg skal trykke på El start på styret? Kick ved motoren på høyre eller vensrte side?
lololol Skrevet 17. mai 2009 Forfatter Skrevet 17. mai 2009 Det er el-start på styret, men det skjer ikke noe når jeg trykker på den. ikke lyd eller noe. ikke kick-start nei.
Christoffero89 Skrevet 17. mai 2009 Skrevet 17. mai 2009 prøv å holde inne venstre bremsehendel mens du trykker på elstart?
hvor Skrevet 17. mai 2009 Skrevet 17. mai 2009 du må trykke inn el knappen å trykke ned fotbremsen ( viss det er med gir)
Opelduude Skrevet 17. mai 2009 Skrevet 17. mai 2009 Du har vel nøkkel i tenninga? Skal lyse når du skrur på tenninga, hvis ikke så må du kicke den i gang.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå