Gå til innhold

BK: Landskapsbilder fra Påske-været i fjellet


Anbefalte innlegg

Skrevet

Her er noen av bildene jeg fikk sansen for fra påsken i år.

 

Ønsker kritikk på farger, bruk av DOF, klarhet, og resten...

 

post-176745-1239658992_thumb.jpg

post-176745-1239659034_thumb.jpg

 

Og et utenom:

post-176745-1239659146_thumb.jpg

 

Øyjor'n

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Enig med sn0dig om fargebruken, men siste falt godt i smak. :)

 

 

Henger meg på her, likte spesielt godt det siste, men som de andre her sier så skal helst snøen være hvit........:)

Skrevet (endret)

Jeg synes komposisjonen på det første bildet er veldig bra, Jon :thumbup:

 

Og som de andre sier, er det siste bildet ditt veldig bra!

Endret av Natrium
Skrevet

Jeg liker det første i tilleg til at det siste jo også er greit. Det første har en okei komposisjon og det er vel himmelen som gjør mye av det bildet synes jeg i tillegg til silhuetten som har en s-kurve, men skulle ønsket meg en varmere fargetemperatur (tror jeg det er). Det siste bildet er som andre har sagt fint, men man kan diskutere blåfargen til man blir blå.

Skrevet

Det siste bildet var kult, sterk blåfarge som (kanskje litt vel sterk), men det funker. Likte månen som stikker frem. Trærne til venstre trekker ned. De to øverste har en fargestikk som jeg ikke liker.

Skrevet

Hehe, jo mer jeg ser på disse bildene, jo mer mislilker jeg dem. Tenker selv: "Hvordan kom jeg på å få frem den blåfargen?" Kommer kanskje med nye versjoner etterhvert.

 

Takker for kommentarer og kritikk!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...