Gå til innhold

Koble ekstern hardisk til TV'n ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. Jeg har nettop kjøpt meg ny Tv https://prisguiden.no/product.php?produc...3&cat_id=69 og ny ekstern hardisk http://www.komplett.no/k/ki.aspx?sku=375639 også lurte jeg på om jeg kan koble hardisken til tv'n på en eller annen måte. Jeg ahr prøvd og koble til Tv'n med USB 2.0 ledning som fulgte med Hardisken men det står bare at ingen eksterne lagringsenheter er funnet. Men det som er rart er at når jeg kobler til en minnepenn så kan jeg bla meg gjennom mappene i minnepennen og F.eks spille av film. Dette ønsker jeg gjærene og gjøre med min eksterne hardisk også. Hjelp :p

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer med en kjempeflott TV. Er ingen ekspert på området, men kanskje disken må være formatert med FAT32 for at du skal kunne benytte den på TVen?

Skrevet
Gratulerer med en kjempeflott TV. Er ingen ekspert på området, men kanskje disken må være formatert med FAT32 for at du skal kunne benytte den på TVen?

 

 

Hva mener du jeg bør gjøre da? Fordi det er liksom laget ett program for eksterne lagringsenheter på TV'n. Så det må jo gå en en måte

Skrevet (endret)

Hvis det ikke kommer noen forslag om hvordan jeg kan greie meg uten WD TV så får jeg vel kjøpe det da, men jeg venter litt til.

Takk for alels avr hittil :D

Endret av moskito
Skrevet
Har du bærbar PC, stasjonær PC nær TV-en?

 

 

Nei, Har desverre ikke det. TV n og pc n står i hver sin etasje har ikke laptop.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...