Gjest Guest_Sindre_* Skrevet 16. mars 2009 Skrevet 16. mars 2009 Heisann! Jeg opplever nå for tiden korte anfall der kroppen min gjør noen plutselige rykninger og hjernen min bare hopper ut av bevisstheten i et par sekunder. Hva kan dette være?
Hanzi. Skrevet 16. mars 2009 Skrevet 16. mars 2009 Hvor ofte får du slike anfall? Er det noen som har oppservert når du har fått desse anfallene? Ikke at jeg er ekspert men hørest da ut som Epilepsi anfall. http://www.nettdoktor.no/sykdommer/fakta/epilepsi.php Her er en side som forteller litt om epilepsi og jeg ville rådet dei til å kontakte legen for å sjekke om det er dette du har.
Demantios Skrevet 16. mars 2009 Skrevet 16. mars 2009 Første jeg tenkte var eplilepsi også. Bør sjekkes asap
Vaio Skrevet 16. mars 2009 Skrevet 16. mars 2009 Heisann! Jeg opplever nå for tiden korte anfall der kroppen min gjør noen plutselige rykninger og hjernen min bare hopper ut av bevisstheten i et par sekunder. Hva kan dette være? Du må du oppgi litt mer personlig data. Alder: Kjønn: Gutt? Sykdommer i familien. Og en bedre beskrivelse av hva som skjedde.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå