To9Rene Skrevet 8. mars 2009 Skrevet 8. mars 2009 Hei jeg lurer på hva dere tror jeg for for disse spillene på spillbutikken Game New Super Mario Bros Starfox Command Animal Crossing: Wild World Sonic Rush Adventure Boom Blox Carnival Funfair Games Wii Siden Game ikke har nettside eller epost og at jeg bor så langt unna en by, så vil jeg være helt sikker på verdien jeg får for dem. Skal kjøpe Xbox 360
To9Rene Skrevet 9. mars 2009 Forfatter Skrevet 9. mars 2009 Ikke noe svar nei... Kan noen ialefall fortelle hvordan det virker. Er det bare å ta med fullt av spill og så vil folka der vurdere hva jeg får for dem? f.eks bare ta med fullt av ps2 spill og levere dem? Og hva slags spill er det som kan følge med en xbox 360. Har sett en med sega super stars og en med resident evil. Og bør jeg ha med kjente spill som mario, rayman og sonic eller bare noen skitspill som ingen har hørt om. får jeg mer ukjent de er? Noen som har erfaring med innbytte
Isbilen Skrevet 9. mars 2009 Skrevet 9. mars 2009 Game Foreningsgaten 3, 5015 Bergen 55 36 73 00 Du kan jo ringe dem eller søke opp den butikken du skal til på gulesider. Tok med en bytteguide her om dagen, skal se om jeg finner den.
Siselka Skrevet 11. mars 2009 Skrevet 11. mars 2009 Når vi har vært innom og gjort innbytte på spill har hun bare scannet dem og gitt oss prisen hun får opp på skjermen. Du kan velge om du vil få pengene i kontanter eller bytte dem i andre ting på Game. Men tar du kontanter får du litt mindre enn om du bytter dem i noe. Du får lite for spill som ingen vil kjøpe eller har hørt om. Du får mest for de populære spillene. Og jo nyere spillet er jo mer får du.
To9Rene Skrevet 12. mars 2009 Forfatter Skrevet 12. mars 2009 Takk for svarene, bytta inn igår og kjøpte Soul Calibur Legends og No More Heroes. Boom Blox: 140 Animal Crossing WW: 120 New SM bros: 225 sonic rush adventure: tror det var 180 Men noen som har erfaring med innbytte av ps2 spill? Vil vere sikker på å få bytte så jeg får nok til xbox 360 til pris rundt 500 Skal bytte in ps2 slim og sånn cirka 25 ps2 spill fra 2007 og tidligere. En trådløs ps2 kontroll, ps2 memory card og stativ til wiimote. Hva tror dere jeg får for dem?
Sny91 Skrevet 13. mars 2009 Skrevet 13. mars 2009 Takk for svarene, bytta inn igår og kjøpte Soul Calibur Legends og No More Heroes. Boom Blox: 140 Animal Crossing WW: 120 New SM bros: 225 sonic rush adventure: tror det var 180 Men noen som har erfaring med innbytte av ps2 spill? Vil vere sikker på å få bytte så jeg får nok til xbox 360 til pris rundt 500 Skal bytte in ps2 slim og sånn cirka 25 ps2 spill fra 2007 og tidligere. En trådløs ps2 kontroll, ps2 memory card og stativ til wiimote. Hva tror dere jeg får for dem? Game Foreningsgaten 3, 5015 Bergen 55 36 73 00 Du kan jo ringe dem eller søke opp den butikken du skal til på gulesider. Tok med en bytteguide her om dagen, skal se om jeg finner den.
agito Skrevet 14. mars 2009 Skrevet 14. mars 2009 totre123: De gir svært lite for spill og eldre maskiner, om jeg skal gjette vil du få under tusenlappen for alt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå